Urodziny sensei

  Sensei Zbigniew Kociński 2 dan, wice prezes Związku Sportowego

  Urodziny sensei Zbigniewa Kocińskiego 2 dan, zbiegły się z wizytą w warszawskim klubie i poprowadzeniem zajęć dla grupy, która uczęszcza minimum rok na zajęcia. Jakież jednak było miłe zaskoczenie, kiedy na koniec zajęć sensie Zbyszek otrzymał brawa i życzenia związane z obchodzonymi właśnie urodzinami.

  - współpraca -

  To właśnie takie chwile prezentują charakter zajęć odbywających się w klubach Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami. Szacunek, przyjaźń i empatia.

  Sensei Zbyszek rozpoczął swoją przygodę z Karate-dō Tsunami w 1983 roku. To jego 36 rok treningów Karate-dō Tsunami. Doświadczenie, dojrzałość… umiejętność przekazania wiedzy i przede wszystkim prawdziwe zainteresowanie ćwiczącymi, ich sukcesami i porażkami. Sensei Zbyszek to prawdziwa kopalnia wiedzy. I nie sposób opowiedzieć o tym, co zrobił dla Karate-dō Tsunami, bo to właśnie sensei Zbyszek był jednym ze współzałożycieli Związku.

  Drogi sensei, wszystkiego najlepszego na kolejne lata!

  Czytaj także: Co warto wiedzieć rozpoczynając trening?

  Poznawanie siebie… to pierwszy etap. Zrozumienie czym Karate nie jest… jest trochę łatwiej niż odwrotnie. To na co czekasz??? Dołącz do nas! Klub w Warszawie i klub w Płońsku.