15.3 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024.

Według Ciebie, w ilu treningach w tygodniu mogłabyś/mógłbyś uczestniczyć? Ankieta

Dziękujemy Wam za udział w ostatniej ankiecie. Pytaliśmy Was o to, „Według Ciebie, w ilu treningach w tygodniu mogłabyś/mógłbyś uczestniczyć? Odpowiedziało na nią 77 osób. To wyjątkowo dobry wynik. A teraz nieco o wynikach.

Najwięcej odpowiedzi zyskała odpowiedź „w dwóch treningach”. I dobrze rozumiemy, że taka ilość zajęć jest preferowana przez większość instruktorów, stąd ćwiczący często dostosowują się do takich zajęć. Jednak największe sukcesy osiąga się w regularnych treningach „3 razy w tygodniu”. Przez wiele lat sensei Mirosław Pawliński 2 dan prowadził zajęcia 3 razy w tygodniu i kiedy kluby działające w Związku spotykały się podczas letniego zgrupowania, to było widać dużą różnicę pomiędzy osobami pojawiającymi się 2 i 3 razy w tygodniu.

Wystarczy popatrzeć na to w ten sposób. W idealnym rozwiązaniu mamy 52 tygodnia w roku, razy 3 treningi – daje to 156 godzin. W przypadku tylko dwóch treningów 104 godziny. Ponad 50 godzin, to o połowę więcej czasu! Tak, połowę!

Zatem różnica w wyszkoleniu zawsze jest widoczna. Pojawiają się też od ćwiczących dodatkowe pytania… skąd wziąć czas by trenować? Oj… gwarantujemy Wam, że taki czas można znaleźć. I możemy Wam to udowodnić. Zresztą o tym, już wkrótce sensei Mirosław Pawliński 2 dan będzie prowadził Webinar. Zainteresował Was temat? Chcecie dołączyć? Już niedługo więcej informacji na ten temat.

 A… i oczywiście wyniki:

  • W jednym treningu – 2
  • W dwóch treningach – 43
  • W trzech treningach – 29
  • W pięciu treningach – 3

Dziękujemy i zapraszamy do wypowiedzi w kolejnej ankiecie. Pytanie poniżej…


Prenumeruj nasz Newsletter
spot_img
spot_img

podobne informacje

Trening indywidualny to jedna z możliwości

Trening indywidualny, to tylko jedna z wielu możliwości zajmowania się Karate. Nie oznacza to jednak,...

Stop agresji i przemocy. Warsztaty z samoobrony

W obliczu wydarzeń związanych z agresją i przemocą, jakie ostatnio mają miejsce Związek Sportowy Polska...

Indywidualnie… to dopiero wyzwanie

Indywidualnie… to dopiero wyzwanie. Od dawna powtarzamy, że trening indywidualny stanowi największe wyzwanie dla każdego,...