16.8 C
Warszawa
poniedziałek, 20 maja, 2024.

Urodziny sensei Mirosława Pawlińskiego

Ten trening kompletnie zaskoczył sensei Mirosława Pawlińskiego 2 dan. Wszyscy ćwiczyli z dużo większym zaangażowaniem niż zazwyczaj. Nie było praktycznie przerwy, by odpocząć. Może dlatego, że partia materiału do przećwiczenia tym razem była naprawdę pokaźna.

A na sam koniec mała niespodzianka, głośno odśpiewane sto lat i życzenia dla sensei Mirosława Pawlińskiego 2 dan. Sensei nie krył wzruszenia i chociaż obyło się tym razem bez łez przypomniał, że siłą klubu są jego członkowie i to, jacy są dla innych.

„Dziękuję Wam za te wszystkie lata i cierpliwość – mówił sensei Mirosław – to ogromna przyjemność zajmować się tematem Karate, w tak doborowym towarzystwie. Jeszcze raz bardzo dziękuję”.

W tym roku mija sensei Mirosławowi 40 lat treningu Karate-dō Tsunami® i 38 lat, jak prowadzi zajęcia szkoleniowe. Aktualnie sensei Mirosław Pawliński często zapraszany jest gościnnie na wykłady o sztukach walki, a zwłaszcza Karate, na Uczelnię Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie. Jest autorem trzech podręczników o Karate-dō Tsunami®, współautorem Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami® oraz serwisu WWW z adresem edukacjawkarate.pl. Sensei Mirosław posiada również kwalifikacje na cały świat jako instruktor pierwszej pomocy zweryfikowane przez międzynarodową organizację EFR.


Prenumeruj nasz Newsletter
spot_img
spot_img

podobne informacje

Uciskamy… uciskamy…

Tak, dokładnie tak jest. Uciskamy, bez względu na to, czy tamujemy krwotok, który jest także...

Zachowując bezpieczeństwo

Wszystko można dokładnie powtórzyć, ale zawsze z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. To wspaniałe, że niektóre boiska...

Fumio Demura: odeszła legenda Karate

Odszedł jeden z najwybitniejszych autorytetów współczesnego Karate... Fumio Demura (jap. 出村文男 Demura Fumio; ur. 15...