-2.5 C
Warszawa
niedziela, 3 grudnia, 2023.

Urodziny sensei Mirosława Pawlińskiego

Ten trening kompletnie zaskoczył sensei Mirosława Pawlińskiego 2 dan. Wszyscy ćwiczyli z dużo większym zaangażowaniem niż zazwyczaj. Nie było praktycznie przerwy, by odpocząć. Może dlatego, że partia materiału do przećwiczenia tym razem była naprawdę pokaźna.

A na sam koniec mała niespodzianka, głośno odśpiewane sto lat i życzenia dla sensei Mirosława Pawlińskiego 2 dan. Sensei nie krył wzruszenia i chociaż obyło się tym razem bez łez przypomniał, że siłą klubu są jego członkowie i to, jacy są dla innych.

„Dziękuję Wam za te wszystkie lata i cierpliwość – mówił sensei Mirosław – to ogromna przyjemność zajmować się tematem Karate, w tak doborowym towarzystwie. Jeszcze raz bardzo dziękuję”.

W tym roku mija sensei Mirosławowi 40 lat treningu Karate-dō Tsunami® i 38 lat, jak prowadzi zajęcia szkoleniowe. Aktualnie sensei Mirosław Pawliński często zapraszany jest gościnnie na wykłady o sztukach walki, a zwłaszcza Karate, na Uczelnię Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie. Jest autorem trzech podręczników o Karate-dō Tsunami®, współautorem Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami® oraz serwisu WWW z adresem edukacjawkarate.pl. Sensei Mirosław posiada również kwalifikacje na cały świat jako instruktor pierwszej pomocy zweryfikowane przez międzynarodową organizację EFR.


Prenumeruj nasz Newsletter

blog

Więcej podobnych