-2.5 C
Warszawa
niedziela, 3 grudnia, 2023.

Pierwsza pomoc z energią

Pierwsza pomoc jest coraz ciekawszym materiałem do ćwiczenia. Chociażby dlatego, że tuż za naszą granicą toczy się wojna. Nie jest to jednak powód główny chęci poznawania zagadnień związanych z ratowaniem życia. I dobrze, że chęci są :–)).

Po raz kolejny prowadziliśmy szkolenie dla firmy Agfa i trzeba przyznać, że za każdym razem jesteśmy zaskoczeni mega energią i pozytywnym nastawieniem do prezentowanego materiału. Dużo ćwiczenia, teorii i jak zawsze, nasi instruktorzy nie posłużyli się nawet jedną prezentacją (slajdem) … bo pierwsza pomoc jest tematem do ćwiczenia – a nie wyświetlania prezentacji.

Nauka uciskania

Z tematów, jakie poruszaliśmy były między innymi: stany nagłe, krwotoki, udar, zawał serca, resuscytacja, nauka z defibrylatorami itd. – mówi Mirosław Pawliński.

Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony na pierwszą pomoc. Szkolenie prowadzili instruktorzy Renata i Mirosław Pawliński, a całość odbyła się według standardów jakimi posługuje się jedna z największych organizacji międzynarodowych EFR (Emergency First Response).

Jeżeli tylko chcesz dołączyć do naszych szkoleń, wystarczy wysłać e-mail na ten adres.


Prenumeruj nasz Newsletter

blog

Więcej podobnych