15.7 C
Warszawa
piątek, 24 maja, 2024.

Pierwsza pomoc z energią

Pierwsza pomoc jest coraz ciekawszym materiałem do ćwiczenia. Chociażby dlatego, że tuż za naszą granicą toczy się wojna. Nie jest to jednak powód główny chęci poznawania zagadnień związanych z ratowaniem życia. I dobrze, że chęci są :–)).

Po raz kolejny prowadziliśmy szkolenie dla firmy Agfa i trzeba przyznać, że za każdym razem jesteśmy zaskoczeni mega energią i pozytywnym nastawieniem do prezentowanego materiału. Dużo ćwiczenia, teorii i jak zawsze, nasi instruktorzy nie posłużyli się nawet jedną prezentacją (slajdem) … bo pierwsza pomoc jest tematem do ćwiczenia – a nie wyświetlania prezentacji.

Nauka uciskania

Z tematów, jakie poruszaliśmy były między innymi: stany nagłe, krwotoki, udar, zawał serca, resuscytacja, nauka z defibrylatorami itd. – mówi Mirosław Pawliński.

Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony na pierwszą pomoc. Szkolenie prowadzili instruktorzy Renata i Mirosław Pawliński, a całość odbyła się według standardów jakimi posługuje się jedna z największych organizacji międzynarodowych EFR (Emergency First Response).

Jeżeli tylko chcesz dołączyć do naszych szkoleń, wystarczy wysłać e-mail na ten adres.


Prenumeruj nasz Newsletter
spot_img
spot_img

podobne informacje

Kata w innym ujęciu

W tym roku zastosowaliśmy rozwiązanie, które już sprawdzaliśmy w latach poprzednich (UKS Karate-dō w Warszawie)....

Samoświadomość… podsumowanie

O ile we wcześniejszych wpisach poruszaliśmy wiele tematów związanych z „samoedukacją”, „samodyscypliną” i „samokontrolą” o...

Piotr Piotrowski 5 kyū

Jakby na to nie patrzeć, mając już siwe włosy… choć u Piotra trudno jest je...