15.7 C
Warszawa
piątek, 24 maja, 2024.

Strony WWW po nowemu. Wersja 1.03

Strony WWW po nowemu… od dzisiaj już na stałe na www.edukacjawkarate.pl… tak, najwyższy czas po kilku latach zweryfikować materiały publikowane i odświeżyć nieco serwis internetowy naszego Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®.

Wiemy, że nie jest to łatwe, ale pomagają nam w tym całkiem nieźli eksperci i choć to zapewne jeszcze trochę potrwa, mamy nadzieję, że efekt będzie Wam się nie tylko podobał, ale również będziecie z materiałów tutaj publikowanych korzystali.

Aktualna wersja serwisu nosi numer 1.03. Zatem opublikowane są już w komplecie informacje dotyczące Związku Sportowego, na 80% informacje dotyczące Karate-dō Tsunami®, Dankai | System stopni, informacje o programie stypendialnym DŌJŌ oraz pierwsze informacje bieżące w zakładce BLOG.

Praktycznie wszystkie informacje do końca zeszłego roku 2021 (od początku) znajdą się w zakładce HISTORIA. W sumie powstaje ponad 180 głównych stron tematycznych. To ogromne wyzwanie i po prostu potrzeba nieco czasu, by wszystko dokładnie przygotować. Zapewne po drodze pojawi się dużo błędów, więc nie narzekajcie, tylko dajcie nam o tym znać, a wszystko będzie sukcesywnie poprawiane i uzupełniane – mówi sensei Mirosław Pawliński 2 dan, prezes Związku Sportowego.

Z ciekawostek, na pewno Was zainteresuje, że bieżących informacji w poprzedniej wersji serwisu (ok. 3 lat) opublikowaliśmy ponad 730! To tylko pokazuje, jak ogromną pracę wykonujemy.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Piszcie na adres e-mail.

spot_img
spot_img

podobne informacje

Inauguracja po raz 20!

Tak, ten rok jest wyjątkowy, bo Uczelnia Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie rozpoczęła swoje 20-lecie...

Stop agresji i przemocy. Warsztaty z samoobrony

W obliczu wydarzeń związanych z agresją i przemocą, jakie ostatnio mają miejsce Związek Sportowy Polska...

Energia i zaangażowanie

Jest moc! Tak w dużym skrócie można powiedzieć o kolejnym szkoleniu przeprowadzonym przez naszych instruktorów...