-2.5 C
Warszawa
niedziela, 3 grudnia, 2023.

Strony WWW po nowemu. Wersja 1.03

Strony WWW po nowemu… od dzisiaj już na stałe na www.edukacjawkarate.pl… tak, najwyższy czas po kilku latach zweryfikować materiały publikowane i odświeżyć nieco serwis internetowy naszego Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®.

Wiemy, że nie jest to łatwe, ale pomagają nam w tym całkiem nieźli eksperci i choć to zapewne jeszcze trochę potrwa, mamy nadzieję, że efekt będzie Wam się nie tylko podobał, ale również będziecie z materiałów tutaj publikowanych korzystali.

Aktualna wersja serwisu nosi numer 1.03. Zatem opublikowane są już w komplecie informacje dotyczące Związku Sportowego, na 80% informacje dotyczące Karate-dō Tsunami®, Dankai | System stopni, informacje o programie stypendialnym DŌJŌ oraz pierwsze informacje bieżące w zakładce BLOG.

Praktycznie wszystkie informacje do końca zeszłego roku 2021 (od początku) znajdą się w zakładce HISTORIA. W sumie powstaje ponad 180 głównych stron tematycznych. To ogromne wyzwanie i po prostu potrzeba nieco czasu, by wszystko dokładnie przygotować. Zapewne po drodze pojawi się dużo błędów, więc nie narzekajcie, tylko dajcie nam o tym znać, a wszystko będzie sukcesywnie poprawiane i uzupełniane – mówi sensei Mirosław Pawliński 2 dan, prezes Związku Sportowego.

Z ciekawostek, na pewno Was zainteresuje, że bieżących informacji w poprzedniej wersji serwisu (ok. 3 lat) opublikowaliśmy ponad 730! To tylko pokazuje, jak ogromną pracę wykonujemy.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Piszcie na adres e-mail.

blog

Więcej podobnych