Strona główna » Inauguracja roku
blog

Inauguracja roku

Inauguracja roku studenckiego 2017/2018 Uczelni Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie odbyła się w siedzibie PKOL w Warszawie. 7 października studenci Uczelni spotkali się w siedzibie PKOL w Warszawie na uroczystej inauguracji.

Jak zawsze było niezwykle podniośle, uroczyście i świątecznie. Zwłaszcza, że Uczelnia w tym roku obchodzi swoje 15-lecie. Podczas tegorocznej inauguracji nagrodzeni zostali najlepsi studenci i chyba po raz pierwszy w górę poleciały…

W górę…

Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami od kilku lat ściśle współpracuje z Uczelnią, zmieniając między innymi program metodyki nauczania Karate-dō. Od wielu miesięcy to właśnie Uczelnia WS EWS jest centrum szkoleniowym instruktorów Związku.

A jak było podczas samej inauguracji? Na zdjęciach widać wszystko to, co odbywało się w PKOL.

Jak zauważył Prof. Dr Jacek Dembiński, nie ma dzisiaj możliwości, by kadra nie kształciła się. Wiedza jest podstawą. A zajęcia bez teorii i jasnych zadań dla ćwiczących i planów szkoleniowych tracą swój sens – mówi sensei Mirosław Pawliński.

Robert Lewandowski – zdj. WS EWS – 2017

Uczelnię kończą wybitni sportowcy. Mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata różnych konkurencji sportowych. Wśród absolwentów jest między innymi: olimpijka Anita Włodarczyk i piłkarz Robert Lewandowski.

WS EWS… Sportowa uczelnia, prowadząca studia I i II stopnia w zakresie nauk o sporcie, kulturze fizycznej, turystyce i rekreacji. Studia sportowe w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie realizują autorski i nowoczesny program, który jest bardziej atrakcyjny od programu realizowanego w AWF. Znakomicie rozwiązany system praktyk, wyjazdów na obozy letnie i zimowe oraz warsztaty specjalistyczne są atutem uczelni. Uczelnia oferuje również podyplomowe studia sportowe oraz kursy instruktorskie i trenerskie.

 

Zdjęcie Roberta Lewandowskiego: Wojciech Modzelewski WS EWS.

Warto wiedzieć więcej!

Blog / Aktualności

Pogoda dla Ciebie

sty 22 - pon
Warszawa, Polska
-3°C pochmurno z przejaśnieniami