-2.8 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023.

Inauguracja po raz 20!

Tak, ten rok jest wyjątkowy, bo Uczelnia Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie rozpoczęła swoje 20-lecie działalności. 20 lat, można powiedzieć dużo, ale także… to dopiero początek. Wśród absolwentów Uczelni tuzy polskiego sportu i wymienianie ich, zajęłoby dużo miejsca i czasu. WS EWS jest dzisiaj perłą wśród Uczelni zajmujących się kształceniem kadr kultury fizycznej.

W tym roku inauguracja odbyła się w siedzibie PKOL w Warszawie. Wielu zaproszonych gości, nagrodzonych absolwentów i przede wszystkim wyróżnienia dla całej kadry Uczelni. Były też niespodzianki, przemówienia, łączenie online z wybitnymi postaciami polskiego sportu i to, czego nie da się przekazać w tak krótkim wpisie… atmosfera i uczucie zalezienia się w odpowiednim miejscu i czasie.


Dla nas, tym bardziej to zaszczyt i przyjemność podkreślić, że od blisko 15 lat współpracujemy z Uczelnią Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie. Jeżeli chcecie zobaczyć więcej na ten temat, także zdjęć, to zapraszamy Was do serwisu Uczelni na adres WWW.

Bez tych osób Uczelni by nie było… od lewej: Grażyna Rybińska, Maciej Słowak i Marek Rybiński. Chwila dla autorów sukcesu. Gratulacje!!!

Prenumeruj nasz Newsletter

blog

Więcej podobnych