-2.8 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023.

Egzamin Jerzego Uszyńskiego na 5 kyū

Letni wysyp egzaminów w UKS Karate-dō w Warszawie i to w dodatku egzaminów na stopień 5 kyū. Tym razem nasz najstarszy uczestnik zajęć Jerzy Uszyński zdał swój egzamin i cały szczęśliwy opowiadał już po egzaminie o swoich emocjach.

Tak, to rzeczywiście jest ogromne wyzwanie podjąć trening Karate-dō, jako osoba dorosła i w pełni ukształtowana przez życie. Jerzy jest najlepszym przykładem tego, że wiek nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. Znaczenia mają chęci, pasja, czas poświęcony i chyb ato, co Jerzy dodał na sam koniec omawiania egzaminu…

Liczą się przyjaźnie, które zawiązują się w klubie, gdzie każdy czuje się po prostu członkiem rodziny. To niesamowite, ale dokładnie tak właśnie jest tutaj w klubie – mówi Jerzy.

Drogi Jerzy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i już dzisiaj nie możemy się doczekać Twojego stopnia shodan.

Zapraszamy wszystkich na nasze zajęcia poświęcone Karate-dō, które UKS Karate-dō w Warszawie rozpoczyna od września dokładnie w tym samym miejscu, jak rok wcześniej. Przypominamy, że treningi są pozbawione rywalizacji sportowej. Tutaj nie ćwiczymy by zdobywać puchary, medale itd.

Szczegóły dla zainteresowanych pojawią się już wkrótce.


Prenumeruj nasz Newsletter

blog

Więcej podobnych