24.1 C
Warszawa
niedziela, 19 maja, 2024.

Paweł Jabłonowski 5 kyū

Tak, tak… lato ma to do siebie, że każdy próbuje zrealizować swoje cele. O ile w trakcie treningów od września do czerwca nie zawsze jest czas na to, by zająć się dokładnie omówieniem wszystkich szczegółów dotyczących wymagań na poszczególne stopnie, to właśnie treningi na boisku, które właściwie odbywają się codziennie… są wspaniałym miejscem do nadrobienia wszelkich zaległości.

Tym razem do egzaminu na stopień 5 kyū przystąpił Paweł Jabłonowski. Paweł jest uczestnikiem zajęć w warszawskim klubie już od wielu lat. Dokładnie tak, jak to miało miejsce w wielu przypadkach, na treningi pojawił się razem z synem. Lata minęły, a Paweł pozostał… Być może jest coś w tym wszystkim, co dzieje się w czasie zajęć, ze osoba dorosła spędza czas na treningu Karate-dō dbając przede wszystkim o swoje zdrowie.

Ceremonie końcowe egzaminu Pawła

Paweł Jabłonowski zdał egzamin na stopień 5 kyū. W komisji zasiedli gakusei Adriana Gryszka, Piotr Michalczyk i Jerzy Uszyński. Partnerem podczas kumite był gakusei Marek Gryszka.

Drogi Pawle, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy wszystkich na nasze zajęcia poświęcone Karate-dō, które UKS Karate-dō w Warszawie rozpoczyna od września dokładnie w tym samym miejscu, jak rok wcześniej. Przypominamy, że treningi są pozbawione rywalizacji sportowej. Tutaj nie ćwiczymy by zdobywać puchary, medale itd.

Szczegóły dla zainteresowanych pojawią się już wkrótce.


spot_img
spot_img

podobne informacje

Doskonalenie się w kumite

Doskonalenie w kumite zawiera wiele różnych elementów. Jednym z nich jest dystans, oddychanie, zanshin (jap....

I jeszcze samokontrola

Tak, dokładnie tak jak pojawiło się w poprzednich wpisach, samoedukacja i samodoskonalenie się oraz samodyscyplina...

Trzeba pamiętać, że to jest broń

Trzeba pamiętać, że to jest broń… mowa o nunchaku (jap. nunczaku), czyli dwoma krótkimi pałkami...