24 C
Warszawa
środa, 16 kwietnia, 2025.

Biegamy kolejny raz z WOŚP

Od kilku lat angażujemy się we wszystkie działania, które realizuje WOŚP. Jak zawsze biegamy również w corocznej akcji „Policz się z cukrzycą”. To prawdziwy zaszczyt i przyjemność wziąć udział w akcji, której głównym celem jest po prostu zdrowie.

Na starcie w tym roku w Warszawie pojawili się również członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego Karate-dō, działającego na stałe w Dzielnicy Włochy. Piotr z córką Mają i Mirek, który po prostu nie odpuszcza tego rodzaju działań.

Jak zawsze było rewelacyjnie, dużo emocji i pozytywnych wibracji. Zresztą sami zobaczcie na zdjęciach.


Swoją drogą uczestników jak zawsze było dużo, choć słowo dużo nie oddaje tego, że zabrakło numerów startowych, a przypomnijmy, że na warszawski bieg przewidziano jedynie 5000 miejsc.

Skoro już było bieganie, to na zakończenie musiała pojawić się kawa i wspaniałe tiramisu. Czy wiecie co straciliście???

To był genialny pomysł…

Prenumeruj nasz Newsletter
spot_img
spot_img

popularne informacje

Karate-dō a sport wyczynowy

Niniejszy materiał jest tylko wprowadzeniem do tematu, który w ostatnich latach w środowisku Karate stał...

Nawyk ruchowy

Pojawia się wtedy, kiedy wielokrotnie powtarzamy dane czynności. Wielokrotnie oznacza dokładnie to, co oznacza słowo...

Karate Kids

Karate Kids - to naprawdę świetny tytuł do tego materiału. Miejsce, to jedno z przedszkoli...