6.2 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024.

Zapisy uzupełniające do UKS Karate-dō Warszawa-Włochy

Do końca marca 2024 roku trwają zapisy uzupełniające do UKS Karate-dō, działającego od blisko 18 lat w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy od 18:00 do 19:30 w sali gimnastycznej LO, ul. Solipska 17/19. Dodatkowo w miesiące letnie (wakacyjne) treningi odbywają się codziennie dla wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu pozostają w miejscu swojego zamieszkania.

Koszt treningów zależy od programu, w jakim chcesz trenować. Najbardziej optymalny jest pakiet RODZINNY. Przyjdź, spróbuj, zapytaj…

Dlaczego trening Karate warto rozpocząć z nami? Odpowiedź może być zaskoczeniem. Nie zajmujemy się odmianą sportową. W naszych zajęciach biorą udział rodziny, czasami są to 2 lub nawet 3 osoby. Wiek… minimum 8 lat… maksimum… nie ma ograniczeń, choć wyznajemy zasadę, że trening Karate nie jest dla dzieci. Szanujemy jednak postanowienia rodziców i chętnie zapisujemy ich wraz ze swoimi dziećmi.

Program szkoleniowy jest sprawdzony. Możliwość rozwoju na wiele lat. Stała współpraca z najlepszymi instruktorami i trenerami. Współpracujemy również z Uczelnią Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie z Warszawy, a jej absolwenci to między innymi: Robert Lewandowski, Anita Włodarczyk … i ponad 300-tu reprezentantów różnych dyscyplin sportu, studiujących aktualnie. Współpracujemy z Centrum Integracji Sensorycznej.

Nasz główny trener: Mirosław Pawliński prowadzi zajęcia od 42 lat. Jest gościnnie wykładowcą na wspomnianej Uczelni. Jest także instruktorem pierwszej pomocy z kwalifikacjami EFR ( Emargency First Response – na cały świat). Prezes Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami® – stopień 2 dan.

Dodatkowo jako klub prowadzimy programy stypendialne, zgrupowania letnie i zimowe, wyjazdy do Dōjō Stara Wieś (centrum szkoleniowe), w którym swoje zgrupowania prowadzą między innymi Roman Hofmann (Aikido), Anna Lewandowska…

Dla nas trening Karate-dō stanowi część życia. Dołącz do rodziny Karate-dō. Zapraszamy!

Dodatko, jeżeli tylko chcesz nas poznać wysłuchaj… rozmowy MIkołaja Foksa prowadzącego w Polskim Radio audycję STREFA RODZICA, której gościem był wspomniany Mirosław Pawliński.

Rozmowa Mikołaja Foksa z Mirosławem Pawlińskim w audycji “STREFA RODZICA”.

Prenumeruj nasz Newsletter
spot_img
spot_img

podobne informacje

Marcin wrócił na zajęcia po kilku latach przerwy

Marcin wrócił na zajęcia po kilku latach przerwy. I choć trochę czasu minęło, to właśnie...

Mega wydarzenie. Egzamin Marka Gryszki

Tego typu wydarzenia odbywają się naprawdę bardzo rzadko. Egzamin na stopień 3 kyū jest wydarzeniem...

Urodziny senpai Jana

Urodziny senpai Jana… 18. urodziny! Dokładnie pamiętamy, kiedy senpai Jan pojawił się w warszawskim klubie...