23.4 C
Warszawa
sobota, 8 czerwca, 2024.

Wymówki… wieku

Mam za dużo lat, nie mogę dołączyć bo mnie boli… itd. Poszukiwanie wymówek, by nie wybrać się do Sali treningowej i chociażby spróbować, jak się trenuje Karate-dō. Warto wiedzieć, że trening Karate-dō można rozpocząć w dowolnym momencie naszego życia. Dla jednych jest to wiek dziecięcy (choć nie do końca polecamy), dla innych wiek 40 lat.

Jednak nie on jest najważniejszy, tylko nasze świadome podejście do dbania o siebie. Kiedy pojawiają się pytania o to, czy w wieku lat 40+ można podjąć się treningu, choć ostatnie 20 lat nie było żadnej aktywności, to zawsze podpowiadamy to co najbardziej istotne.

Trening Karate-dō realizujesz dla siebie… tak, ale także i może przede wszystkim dla swoich najbliższych. Sprawność umysłowa i fizyczna to podstawa zmiany jakości życia, a na to nigdy nie jest za późno. Zwłaszcza, że w ten sposób dbasz o to, by Twoi najbliżsi nie mieli kłopotu z tobą w przyszłości.

Na pierwszym planie najlepsza grupa wiekowa :–))

Przy okazji, poprawiasz wydolność, sprawność, gibkość i zwinność i masz możliwość spotkać osoby z podobną pasją (zainteresowaniem). Aktywność fizyczna jest wspaniałą profilaktyką.

Chcesz wiedzieć, jak to robimy? Zajrzyj do nas na trening: Warszawa ul. Solipska 17/19 w każdy poniedziałek i środę od 18:00 do 19:30. Od lipca codziennie na boisku pobliskiej szkoły.


Prenumeruj nasz Newsletter
Poprzedni artykuł
spot_img
spot_img

podobne informacje

Sensei Grzegorz Ambroziak 1 dan

Sensei Grzegorz Ambroziak 1 dan… pojawił się podczas środowego treningu w Uczniowskim Klubie Sportowym Karate-dō...

Nawyk ruchowy

Pojawia się wtedy, kiedy wielokrotnie powtarzamy dane czynności. Wielokrotnie oznacza dokładnie to, co oznacza słowo...

Mega wydarzenie. Egzamin Marka Gryszki

Tego typu wydarzenia odbywają się naprawdę bardzo rzadko. Egzamin na stopień 3 kyū jest wydarzeniem...