-2.4 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023.

Wszystkie piątki na piątki…

Doprawdy, to ogromne wyzwanie… w lato oprócz wypoczynku poświęcić trochę czasu na treningi. Zwłaszcza, kiedy niektórzy mają wolne, bo mają wakacje szkolne, a inni pracują. Nie mniej to właśnie zdefiniowanie najważniejszych wartości pozwala na ułożenie sobie dnia w taki sposób, by wszystko funkcjonowało najlepiej, jak tylko można sobie wyobrazić.

Zdefiniowanie nie jest proste, ale jak to sensei Mirosław Pawliński 2 dan Karate-dō Tsunami® powtarza wielokrotnie, najpierw jest obudzenie samoświadomości, a później wartości, które powodują, że nagle wszystko nabiera zupełnie innej wartości… bo najważniejszymi wyzwaniami dzisiaj dla nasz wszystkich jest:

  • samodoskonalenia,
  • samoedukacja,
  • samodyscyplina.

Wszystkie trzy wymienione punkty współgrają ze sobą, tak samo w życiu, szkole czy pracy. Bez tego nie ma możliwości osiągnąć tego, co gdzieś na Dalekim Wschodzie nazywają zanmai. Ale o tym, nieco później…

Jednak piątki są piątkami… a tych w naszym klubie w Warszawie przybyło…

Zapraszamy wszystkich na nasze zajęcia poświęcone Karate-dō, które UKS Karate-dō w Warszawie rozpoczyna od września dokładnie w tym samym miejscu, jak rok wcześniej. Przypominamy, że treningi są pozbawione rywalizacji sportowej. Tutaj nie ćwiczymy by zdobywać puchary, medale itd.

Szczegóły dla zainteresowanych pojawią się już wkrótce.


Prenumeruj nasz Newsletter
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

blog

Więcej podobnych