-2.5 C
Warszawa
niedziela, 3 grudnia, 2023.

Piotr Michalczyk 4 kyū

Świetnie przygotowany egzamin. Dużo pozytywnej energii i siła zaangażowania. Tak właśnie  wyglądał egzamin Piotra Michalczyka na stopień 4 kyū, który odbył się zaledwie kilka dni temu. Gakusei Piotr jest członkiem UKS Karate-dō w Warszawie. Jak to było w przypadku wielu osób, pojawił się na zajęciach razem z synem, który uczęszczał wtedy do gimnazjum.

Syn już dawno zrezygnował, ale Piotr pozostał. Niedawno obchodziliśmy razem 50 urodziny Piotra i zapowiedział, że stopień shodan będzie już niedługo i jak widać, nie odpuszcza. Choć tak naprawdę stopień się nie liczy, bo liczy się przede wszystkim to, jakim jesteśmy dla innych, czy potrafimy pomóc, wspierać kiedy jest to potrzebne.

Dokładnie taki jest Piotr i jego podejście do ćwiczenia, pełne zawsze dobrego humoru… to ogromna zaleta. Egzamin był tylko zamknięciem pewnego etapu. Warto wiedzieć, że 4 kyū jest najtrudniejszym egzaminem technicznym w Karate-dō Tsunami®.

Jak zawsze, w przypadku egzaminu wystawiona została komisja, która najpierw zrealizowała część teoretyczną, a następnie część techniczną. Zgodnie z regulaminem.

Egzamin odbył się na boisku szkolnym mieszczącym się przy ulicy Promienistej. Resztę możecie zobaczyć już tylko na zdjęciach :–)).

Sensei Mirosław Pawliński i gakusei Piotr Michalczyk

Piotrze… ogromne gratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego na dalszej drodze!

Zapraszamy wszystkich na nasze zajęcia poświęcone Karate-dō, które UKS Karate-dō w Warszawie rozpoczyna od września dokładnie w tym samym miejscu, jak rok wcześniej. Przypominamy, że treningi są pozbawione rywalizacji sportowej. Tutaj nie ćwiczymy by zdobywać puchary, medale itd.

Szczegóły dla zainteresowanych pojawią się już wkrótce.


Prenumeruj nasz Newsletter

blog

Więcej podobnych