6.2 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024.

Wspaniałe zaskoczenie

Wspaniałe zaskoczenie, tak można określić zgłoszenie, jakie do nas dotarło na kilka tygodni przed końcem 2022 roku. Tym razem szkolenie z pierwszej pomocy zamówiła firma Mark Andy. Szkolenie rozpoczęliśmy punktualnie i całość trwała blisko 7 godzin… z małymi, a właściwie mówiąc, krótkimi przerwami.

Poruszyliśmy główne zagadnienia i choć mogliśmy dodatkowo omówić jeszcze kolejne, zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że czas płynie nieubłagalnie. Podobnie, jak w innych szkoleniach, temat był niezwykle szeroki, bo od: krwotoków, pozycji bezpiecznej, opaski, resuscytacji, posługiwania się defibrylatorem… po zdarzenia komunikacyjne i zadławienia. Oj, działo się niezwykle dużo… i to wszystko bezpośrednio w miejscu, w którym wszyscy pracują.


Zaangażowanie, zapał, energia i chęć poznania tematu były na pierwszym planie. Wszyscy zakręceni (totalnie)… niezwykle pozytywnie. A szkolenie poprowadzili Renata i Mirosław Pawlińscy według standardów międzynarodowej organizacji EFR (Emergency First Response).

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i mamy nadzieję na więcej! Jeżeli tylko chcesz współpracować z nami pod względem szkoleń z pierwszej pomocy, wystarczy odezwać się do nas na ten adres e-mail.

Cała grupa… no może prawie cała

Prenumeruj nasz Newsletter
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
spot_img
spot_img

podobne informacje

Inauguracja po raz 20!

Tak, ten rok jest wyjątkowy, bo Uczelnia Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie rozpoczęła swoje 20-lecie...

Poprawność techniki

Poprawność techniki… to taki temat, o którym zapewne powstały niezliczone ilości materiałów, artykułów… ba, a...

A my sobie ćwiczymy

A my sobie ćwiczymy, czasami trudniejszy materiał, czasami łatwiejszy. I bywa czasami, że nie mamy...