-2.5 C
Warszawa
niedziela, 3 grudnia, 2023.

Tym razem dla fizjoterapeutów

Tym razem dla fizjoterapeutów poprowadziliśmy szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, którzy na co dzień prowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. To niesamowite, jak wspaniałymi są ludźmi. Dokładnie tak, jak w wielu przypadkach szkolenie było pomocą dla jednego z niepełnosprawnych dzieci. Simon wymaga tygodniowo aż trzech zajęć i ich koszt jest naprawdę duży.

Tym razem, wszystko odbyło się w ramach współpracy. To niesamowite, ile ciekawych tematów było poruszonych. Włączając w to między innymi epilepsję czy też zadławienia. Wspaniałe miejsce Madica Baby. Polecamy tym, którzy szukają pomocy u fachowców, znających się na pracy z dziećmi i młodzieżą.


Szkolenie poprowadzili instruktorzy posiadający międzynarodowe kwalifikacje: Karolina Hamlet, Renata i Mirosław Pawlińscy. Całość zgodnie z wytycznymi EFR międzynarodowej organizacji zajmującej się szkoleniami z pierwszej pomocy (Emergency First Response).

To było nasze ostatnie szkolenie w 2022 roku. Z tym tematem widzimy się już w przyszłym 2023 roku. Jeżeli tylko chcesz współpracować z nami pod względem szkoleń z pierwszej pomocy, wystarczy odezwać się do nas na ten adres e-mail.

Wspaniała grupa fizjoterapeutów z Medica Baby

Prenumeruj nasz Newsletter

blog

Więcej podobnych