15.7 C
Warszawa
piątek, 24 maja, 2024.

Egzamin Mikołaja

Egzamin Mikołaja? jak to brzmi! Zrealizowany jeszcze w roku 2021, tuż przed świętami. Mikołaj Foks, pojawił się na zajęciach w Uczniowskim Klubie Sportowym Karate-dō dobre kilka lat temu razem ze swoją córką. Jak to w życiu… czas pokazał, że obowiązki niestety spowodowały dość długą przerwę. Kiedy powrócił do swojego klubu powiedział krótko, że dokładnie tego właśnie mu brakowała. Przerwa to blisko 4 lata. Szmat czasu, jak mówią niektórzy. Mimo wszystko potwierdza się dokładnie to, czego od lat słuchają ćwiczący od sensei Mirosława Pawlińskiego 2 dan.

Ciało nie zapomina. Posiada swoją pamięć i tylko od nas samych zależy, kiedy i w jaki sposób pomożemy mu przypomnieć sobie podstawowe rzeczy – mówi sensei Mirosław Pawliński.

Dokładnie tak wydarzyło się z Mikołajem, który bardzo szybko odnalazł się w nowej grupie, choć słowo “nowa” jest w tym przypadku po prostu nadużyciem. Przez 4 lata po prostu trochę się zmieniło? to znaczy młodzież urosła, zdobyła doświadczenie i miło dodatkowo spotkać te same osoby, ale też zobaczyć, gdzie dzisiaj są ćwicząc Karate-dō.

Egzamin Mikołaja

Egzamin Mikołaja był wydarzeniem. Sensei Mirosław odnalazł protokół z zapisem pytań do egzaminów teoretycznych, które notabene zostały zaliczone właśnie 4 lata temu. Zatem pozostała tylko technika. I było po prostu SUPER! W komisji senpai Jan, gakusei Maja, deshi Oliwia a partnerowała deshi Maja.

Mikołaju, gratulujemy hartu ducha, wspaniałego poczucia humoru i nie możemy doczekać się po prostu, kiedy pojawisz się z córkami na zajęciach. Gratulacje z okazji zdania egzaminu!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
spot_img
spot_img

podobne informacje

Święta…

Podsumowania roku, każdy może zrobić sobie samodzielnie. Warto jednak skupić się na tematach pozytywnych. Zatem...

Podstawy, to jednak podstawy

Wielokrotnie jesteśmy pytani, dlaczego tak często wracamy do podstaw? Co takiego w nich jest, że...

Mega wydarzenie. Egzamin Marka Gryszki

Tego typu wydarzenia odbywają się naprawdę bardzo rzadko. Egzamin na stopień 3 kyū jest wydarzeniem...