-2.5 C
Warszawa
niedziela, 3 grudnia, 2023.

Egzamin Mikołaja

Egzamin Mikołaja? jak to brzmi! Zrealizowany jeszcze w roku 2021, tuż przed świętami. Mikołaj Foks, pojawił się na zajęciach w Uczniowskim Klubie Sportowym Karate-dō dobre kilka lat temu razem ze swoją córką. Jak to w życiu… czas pokazał, że obowiązki niestety spowodowały dość długą przerwę. Kiedy powrócił do swojego klubu powiedział krótko, że dokładnie tego właśnie mu brakowała. Przerwa to blisko 4 lata. Szmat czasu, jak mówią niektórzy. Mimo wszystko potwierdza się dokładnie to, czego od lat słuchają ćwiczący od sensei Mirosława Pawlińskiego 2 dan.

Ciało nie zapomina. Posiada swoją pamięć i tylko od nas samych zależy, kiedy i w jaki sposób pomożemy mu przypomnieć sobie podstawowe rzeczy – mówi sensei Mirosław Pawliński.

Dokładnie tak wydarzyło się z Mikołajem, który bardzo szybko odnalazł się w nowej grupie, choć słowo “nowa” jest w tym przypadku po prostu nadużyciem. Przez 4 lata po prostu trochę się zmieniło? to znaczy młodzież urosła, zdobyła doświadczenie i miło dodatkowo spotkać te same osoby, ale też zobaczyć, gdzie dzisiaj są ćwicząc Karate-dō.

Egzamin Mikołaja

Egzamin Mikołaja był wydarzeniem. Sensei Mirosław odnalazł protokół z zapisem pytań do egzaminów teoretycznych, które notabene zostały zaliczone właśnie 4 lata temu. Zatem pozostała tylko technika. I było po prostu SUPER! W komisji senpai Jan, gakusei Maja, deshi Oliwia a partnerowała deshi Maja.

Mikołaju, gratulujemy hartu ducha, wspaniałego poczucia humoru i nie możemy doczekać się po prostu, kiedy pojawisz się z córkami na zajęciach. Gratulacje z okazji zdania egzaminu!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

blog

Więcej podobnych