23.7 C
Warszawa
niedziela, 19 maja, 2024.

Piotr Piotrowski 5 kyū

Jakby na to nie patrzeć, mając już siwe włosy… choć u Piotra trudno jest je znaleźć na głowie (raczej na brodzie), podejść do egzaminu na 5 kyū w Karate-dō Tsunami® i w dodatku zdać go w całości za pierwszym podejściem… gratulacje.

Nasze lato w tym roku (UKS Karate-dō w Warszawie) jest wyjątkowo pracowite. Praktycznie za każdym razem, jak tylko pogoda pozwala pojawiamy się prawie w komplecie na boisku przy szkole i ćwiczymy dokładnie wszystko to, co mamy przećwiczyć.

Strona techniczna jest tylko jedną z części tego całego zamieszania, bo dodatkowo mamy po prostu okazję rozmawiać o różnych tematach. Dyskusje nie tylko o Karate i technice także wzbogacają naszą wiedzę.

Nie mniej… Piotr Piotrowski podszedł do egzaminu na kolejny stopień tj. 5 kyū. Trzeba przyznać, że to duże wyzwanie, zwłaszcza, że kilka tygodni temu Maja Piotrowska zrealizowała ten egzamin. Jak było? Super. Resztę sami zobaczcie na kilku zdjęciach… Piotrze, gratulujemy i nie możemy się doczekać kolejnych sukcesów!

A gdybyście chcieli do nas dołączyć, to jak zawsze zajęcia prowadzimy w LO mieszczącym się przy ulicy Solipskiej w Warszawie. Ale to już we wrześniu. Zapraszamy.


Prenumeruj nasz Newsletter
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
spot_img
spot_img

podobne informacje

Fumio Demura: odeszła legenda Karate

Odszedł jeden z najwybitniejszych autorytetów współczesnego Karate... Fumio Demura (jap. 出村文男 Demura Fumio; ur. 15...

Każdy szczegół jest istotny

Każdy szczegół jest istotny. To prawda, choć tak często pomijana wśród różnych instruktorów. Najczęściej ćwiczący...

Egzamin Jerzego Uszyńskiego na 5 kyū

Letni wysyp egzaminów w UKS Karate-dō w Warszawie i to w dodatku egzaminów na stopień...