19.5 C
Warszawa
niedziela, 19 maja, 2024.

Energia i zaangażowanie

Jest moc! Tak w dużym skrócie można powiedzieć o kolejnym szkoleniu przeprowadzonym przez naszych instruktorów dla kolejnej grupy. Tym razem w szkoleniu wzięło udział kilkanaście osób, które były mega zaangażowane. Oczywiście nie uniknęliśmy całej grupy trudnych pytań i o ile zaplanowaliśmy tylko 6 godzin, bo jak zawsze całość szkolenia przygotowaliśmy… całkiem kompaktowo, to i tak się nie wyrobiliśmy.

Całe szkolenie trwało blisko 8 godzin. Było mega, super grupa, wspaniałe osoby, zainteresowane i zaangażowane.

A nasz program rozszerzyliśmy między innymi o to, co dzisiaj jest tematem wojny w Ukrainie. Dodatkowe moduły spowodowały, że prawie 8 godzin było poświęcone na trening praktyczny, co zresztą po raz kolejny było niemałym zaskoczeniem dla naszych uczestników. Interaktywnie, z dozą humoru i bez jednego… slajdu!

Szkolenie prowadzili Renata i Mirosław Pawlińscy – instruktorzy Pierwszej Pomocy EFR. Jeżeli chcesz takie szkolenie z nami przejść, wystarczy się do nas odezwać na e-mail. Chętnie podamy wszystkie szczegóły!


Prenumeruj nasz Newsletter
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
spot_img
spot_img

podobne informacje

Indywidualnie… to dopiero wyzwanie

Indywidualnie… to dopiero wyzwanie. Od dawna powtarzamy, że trening indywidualny stanowi największe wyzwanie dla każdego,...

Historia klubu z Płońska

Zapraszamy Was do zapoznania się z pierwszą częścią historii klubu w Płońsku. Zamieszczone w niej...

W pierwszym kroku: samoedukacja

Samoedukacja w czasach, w jakich przyszło nam żyć, stanowi nie lada wyzwanie. Właściwie, samoedukacja stanowi...