15.7 C
Warszawa
piątek, 24 maja, 2024.

#01. SHODAN. PODCAST

Dlaczego?... Dlaczego Karate?...

spot_img

O Karate-dō możemy rozmawiać na wiele różnych sposobów. Raz sięgając historii a innym razem po prostu o tym, co dzieje się podczas zajęć szkoleniowych. Najważniejsze by rozmawiać z humorem, bez nadęcia, z dozą wiedzy o różnych obszarach „doskonalenia się”. Dokładnie tak, jak to staramy się robić w całej serii podcastów zatytułowanych po prostu SHODAN.

W tym pierwszym, wyjątkowym, bo premierowym… naszym i Waszym gościem jest Mikołaj Foks. Jego historia związana z treningiem jest wyjątkowo interesująca. Mikołaj bierze udział w zajęciach realizowanych w Uczniowskim Klubie Sportowym Karate-dō w Warszawie, dzielnicy Włochy. Krótko ujmując przez te minione kilka lat były wzloty i „upadki”… chęci do pojawienia się w klubie. Rodzinnie, a później samodzielnie. Przerwa i wreszcie powrót do dōjō. Ale… ale… zamiast czytać właśnie o tym wszystkim, zapraszamy Was do wysłuchania pierwszego, absolutnie premierowego podcastu SHODAN.

Podcasty powstają w studio redakcji czasopisma Świat Poligrafii Professsional, która stworzyła nam możliwość nagrywania wszystkich materiałów. Prowadzącym jest sensei Mirosław Pawliński 2 dan Karate-dō Tsunami®, prezes Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®, dla którego pasja „Karate-dō” stała się częścią życia.

Rozmawiają

Mikołaj Foks
Gość

Mirosław Pawliński
Prowadzący

Ważne

Niejednokrotnie zdarza się, że nieautoryzowane kluby lub instruktorzy powołują się na współpracę ze Związkiem Sportowym Polska Federacja Karate-dō Tsunami® lub realizację jednego z autorskich projektów: Inwestujemy w młodzież, Stop agresji i przemocy, Naucz się bronić, DŌJŌ, Biegamy, Karate-dō łączy pokolenia oraz Uczymy ratować. Autoryzację instruktora, klubu lub realizowanego projektu można sprawdzić przesyłając zapytanie do biura Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami® na ten adres.