Strona główna » Zbliża się: DŌJŌ Stara Wieś
blog

Zbliża się: DŌJŌ Stara Wieś

Stara Wieś - 2017
Decyzja zapadła i edycja kolejnego wyjazdu do Starej Wsi w ramach programu DŌJŌ odbędzie się w marcu 2018 r. I dużą niespodzianką jest to, że tegoroczna edycja będzie trwała aż 3 dni.

Oznacza to także, że już dzisiaj trwają kwalifikacje i możliwość zdobywania punktów. Przypominamy, ze wyjazd do DŌJŌ Stara Wieś jest tylko dla wyróżniających się karateka. Wyjazd odbywa się w ramach projektu, do którego realizacji zgłosiły się dzisiaj tylko dwa kluby: Uczniowski Klub Sportowy Karate-dō z Warszawy oraz Uczniowski Klub Sportowy z Płońska.

Pierwsza lista nominowanych zostanie opublikowana jeszcze w tym tygodniu.

Ogród w stylu zen. Minimalizm zachowany w całości

Jest to już IV edycja tego projektu. Więcej o poprzednich edycjach znajdziecie na naszych stronach, a zasady – czyli punktację, możecie poznać bezpośrednio w klubach, które dokonały terminowego zgłoszenia.

Wszystkim przyszłym nominowanym już teraz gratulujemy i życzymy sukcesów. Swoją drogą, każdy ma równie szanse. Patronat nad kolejną edycją objęła Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie a mecenasem jest firma FUJIFILM i Digiprint.

1 komentarz

kliknij tutaj, aby dodać komentarz

  • Pierwsze nominacje już są. Pamiętajcie, to wyróżnienie. Tutaj nic nikomu się nie należy. Fakty są proste: ilość obecności, zaangażowanie podczas treningów, w klubie, wyniki w szkole… zresztą o czym tu pisać. Wszystko jest na stronach. Zajrzyjcie do zakładki “Edukacja w Karate”.

Warto wiedzieć więcej!

Blog / Aktualności

Pogoda dla Ciebie

sty 22 - pon
Warszawa, Polska
-3°C pochmurno z przejaśnieniami