Zaangażowanie

  Zaangażowanie jest po prostu potrzebne do tego, by osiągnąć cele. Efekt treningu zależy od nas samych. Oczywiście, jest takie słowo, które sensei Mirosław Pawliński 2 dan bardzo często powtarza w podczas zajęć w warszawskim Dōjō. A brzmi następująco… DETERMINACJA!

  Bez determinacji nie ma co spodziewać się efektów treningu. Jak ktoś nie spoci się podczas zajęć, może sobie już darować przyjście na kolejne. Determinacja, zaangażowanie, chęci i przede wszystkim ciężka praca nad sobą samym, przynosi po nieco dłuższym czasie spodziewane rezultaty.

  Karate-dō jest niesamowite. Nie da się tutaj nikogo oszukać. Samego siebie również. Trening to nie jest założenie stroju do treningu… a niektórzy dokładnie tak myślą. Zapraszamy na treningi.

  UKS Karate-dō w Warszawie powstał blisko 15 lat temu. Do dzisiaj przez klub przewinęło się blisko 850 osób. Od samego początku Klub współpracuje z Urzędem Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, a przez kilka lat dodatkowo z Urzędem Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. W klubie realizowane są szkolenia z zakresu:

  • Karate-dō Tsunami®
  • Samoobrony
  • Pierwszej pomocy oraz
  • Bieganie (grupa biegowa).