Witamy w nowej odsłonie naszego serwisu #zostanwdomu

    Witamy w nowej odsłonie naszego serwisu internetowego. Prace przebiegają planowo, możemy zatem zaprezentować Wam postępy. Strona startowa nie jest jeszcze gotowa na 100%, ale jest już na tyle przygotowana, że możemy się podzielić z Wami tą dobrą informacją.

    Pomimo pandemii #zostanwdomu, prace nad rozwojem Związku Sportowego nadal trwają i chociaż dokładnie zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie dzisiaj wszyscy przeżywamy – to jednak mamy też dzięki temu mamy czas na kilka spraw, na które wcześniej po prostu go brakowało.

    Nowa strona to także inny podział informacji prezentowanych w naszym serwisie. Nad zmianami rozmawialiśmy wielokrotnie, słuchając też, jak narzekaliście, że nie można było znaleźć poszczególnych tematów. Teraz już będzie łatwiej.

     

    Nie ukrywamy również, że szykujemy kilka niespodzianek. Ale o tym nieco później. Na razie, po prostu przyzwyczajajcie się. I jeszcze jedno, strona tak samo dobrze wygląda na smartfonie :–)). Przy okazji podzielcie się z nami swoimi opiniami pisząc na ten adres.