Waszmość Krokodyl, to pasjonująca lektura dla małych i dużych. Przygoda, wyobraźnia i przyjaźń. To wszystko w jednym opracowaniu napisane od początku do końca przez naszego kolegę Jerzego Uszyńskiego.

Książka Jerzego wyróżnia się akcją i tym, czego wiele osób poszukuje… Wystarczy zagłębić się w lekturze. Uruchomić wyobraźnię i już wszystko jest wiadome.

Jerzy Uszyński jest dzisiaj naszym najstarszym uczestnikiem zajęć pod względem wieku. To nie znaczy, że podczas zajęć ułatwia sobie ćwiczenie. Wręcz przeciwnie. Wiele osób może Jerzemu zazdrościć energii, humoru i podejścia do życia, pełnego otwartości i tolerancji oraz szacunku.

Od lewej: Jerzy Uszyński i sensei Mirosław

A poza wszystkim, Jerzy biorąc udział w zajęciach warszawskiego klubu daje innym przykład i zachęca do jeszcze większego wysiłku… a książka? Książka jest prawdziwym rarytasem i nie jedyną pasją Jerzego. Polecamy!!!

Nauka i jeszcze raz nauka. Wiedza to podstawa. Edukacja w Karate… Poznawanie siebie… to pierwszy etap. Zrozumienie czym Karate nie jest… jest trochę łatwiej niż odwrotnie. To na co czekasz??? Dołącz do nas! Klub w Warszawie i klub w Płońsku.