Waplewo 2019. Blisko rok temu byliśmy obecni podczas obozu szkoleniowego zorganizowanego przez Uczelnię Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie. Dlaczego o tym przypominamy? Bo pandemia wyłączyła nasze normalne aktywności, które były zaplanowane na ten rok, dokładnie jak w wielu innych klubach.

Szkoleniowe zgrupowanie zorganizowane w Waplewie pokazało również, że jesteśmy dobrze przygotowani do realizacji zupełnie innych zadań, w tym pokazów naszych umiejętności. Przy okazji warto powiedzieć, że współpraca z Uczelnią jest dla nas naprawdę wspaniałą przygodą i podchodzimy do niej bardzo poważnie.

Wszyscy razem!!!

Jeszcze raz dziękujemy za kilka dni, które były dla nas wspaniałe.

A co tam się działo? Cóż, masa zajęć dla studentów z różnych obszarów aktywności, zabaw dla dzieci, młodzieży i zajęć dla osób dorosłych. Do tego wykłady, prezentacje i możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami. Wspaniała kadra, profesorowie i instruktorzy.

Wbrew pozorom już dzisiaj przygotowujemy się na kolejną taką edycję. Mamy nadzieję, ze będzie ona również super atrakcyjna, ciekawa i inspirująca.

Zdjęcia: Marta Grzegorzewska, Mirosław Pawliński