Tak można byłoby powiedzieć w dużym skrócie. Kata uczy cierpliwości, dokładności i skuteczności wykonania każdej techniki. Oczywiście, tylko wtedy kiedy mamy do tego możliwość treningu interpretacji.

W trzeciej części naszego pokazu na zaproszenie Uczelni Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie zaprezentowaliśmy krótki trening kata. Wybraliśmy jedno z początkowych, by każdy z ćwiczących mógł się zaprezentować najlepiej, jak to tylko możliwe.

Na zakończenie pokazu Profesor Marek Rybiński podziękował wszystkim uczestnikom i zaprosił do częstszego odwiedzania Uczelni. Zwłaszcza, że oprócz CSW Uczelnia może pochwalić się Centrum Diagnostyki i Centrum Integracji Sensorycznej.

Centrum Sportów Walki to nie tylko sale z tatami. Wśród sal jest i taka, w której znajdziemy ścianę z lustrami, idealną do treningu kata oraz ring dla tych, którzy poszukują możliwości treningu np. kickboxingu… lub boksu.

Super miejsce, świetne warunki treningu! Jednym słowem … rekomendujemy!

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, ę nasza współpraca będzie nadal się rozwiajała tak prężnie, jak dotychczas!

Uczestnicy zajęć