Trening indywidualny

  Kolejna grupa karateka podczas treningu indywidualnego w Warszawie

  Trening indywidualny… o tym temacie znajdziecie więcej w poprzednim wpisie. Tam jednak nie znajdziecie informacji, które dotyczą bieżącego roku szkoleniowego. A ten rok zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Chociażby dlatego, że kwalifikacje na wyjazd do Starej Wsi już trwają.

  Punkty zbierają nie tylko Ci, którzy byli obecni podczas letniego Sesshin w Brodnicy, ale także Ci, którzy pojawiają się na treningach indywidualnych.

  Warto także zaplanować sobie czas od września do końca czerwca. Chociażby dlatego, że rozpoczynamy inny cykl treningowy. 3 treningi w tygodniu: poniedziałek, środa i piątek. Dodatkowo dla wszystkich ćwiczących sobotnie rozbieganie.

  Rozbieganie sobotnie pojawiło się w tym roku i trzeba przyznać, że jest kilka osób, które chcą więcej. Zatem wybraliśmy już … maraton w przyszłym roku. Jaki? Ten najlepszy dla nas.

  Trening indywidualny to podstawa. Osiąganie sukcesów jest niezwykle trudne, tylko dla tych, którzy nic nie robią. Ci którzy mierzą swoje siły na zamiary wiedzą, jak sobie poradzić.