Sensei Tadeusz Derehajło

  Sensei Tadeusz Derehajło podczas prezentacji rozwiązań kumite z sensei Mirosławem Pawlińskim

  Sensei Tadeusz Derehajło. Można mówić o sensei Tadeuszu wiele dobrego. Energia, pasja i chęć nieustannego doskonalenia się. Dla nas sensei Tadeusz jest  osobą, która wspaniale prezentuje, czym jest trening Karate, kiedy osiąga się pełnię życia. Kondycja fizyczna i to, czego mogą pozazdrościć inni… kondycja umysłu.

  Sensei Tadeusz Derehajło 2 dan w Karate Shōtōkan od ponad 30 lat prowadzi ze swoim bratem najdłużej działający sklep  dla pasjonatów sportów i sztuk walki w Warszawie. Któż nie zna sklepu w Warszawie na Brackiej?

  Mimo tego, że dzisiaj działalność taka jest nieco utrudniona przez pandemię #zostanwdomu, sklep działa także internetowo. Już od kilku lat można w sklepie internetowym kupić praktycznie wszystko to, co realnie jest wystawione w sklepie. Warto zajrzeć i jeżeli tylko znajdziecie cokolwiek dla siebie, śmiało kupujcie. 100% gwarancja dotarcia zamówionego towaru.

  A sklep znajdziecie pod tym ADRESEM!

  Sensei Tadeusz Derehajło w Starej Wsi

  Sensei Tadeusz czasami daje się namówić na wspólne treningi, lub wyjazdy do Starej Wsi. To prawdziwy zaszczyt i przyjemność poznać starą szkołę treningu…