Samoobrona z najlepszymi

Sensei Andrzej Zakrocki prezentuje techniki samoobrony

W 2008 roku mieliśmy zaszczyt i przyjemność brać udział w kursie instruktorów samoobrony. Jednym z wykładowców był sensei Andrzej Zakrocki. Wspaniała postać. Ogromna wiedza i umiejętności. Co ważne, umiejętności praktyczne. Aktualnie sensei Andrzej Zakrocki mieszka w Bydgoszczy i tam prowadzi treningi. Jeżeli ktoś z Was poszukiwałby kontaktu, polecam fb.

- współpraca -

Poniżej przypominamy tylko kilka zdjęć z tego kursu. Było naprawdę super. A to zaledwie 10 lat temu :–)).

Nota biograficzna sensei Andrzej Zakrocki

Sensei Andrzej Zakrocki ćwiczy sztuki walki od 41 lat. Posiada takie stopnie jak: 6 dan w Okinawa Shorin-Ryu Karate Kodokan (jedyny przedstawiciel World Association of Okinawa Shorin-Ryu Karate Kodokan w Polsce), 6 dan w Jiu-Jitsu oraz 1 dan w Ken-Jitsu. Współzałożyciel Polskiej Unii Shorin-Ryu Karate-Kobudo oraz założyciel pierwszego klubu Okinawa Shorin-Ryu Karate w Bydgoszczy. W 1997 roku jako pierwszy bydgoszczanin reprezentował Polskę w Pucharze Świata w Naha na Okinawie.

Uczestniczył w cyklu szkoleń z Sensei Katsuya Miyahira. Swoje karate doskonalił też pod okiem Sensei Zenpo Shimabukuru oraz Sensei Kenyu Chinen. Obecnie trenuje u Sensei David Wilkins. Jiu-Jitsu i samoobrony uczył się pod okiem nauczycieli z Polski, Danii, Belgii, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Będąc instruktorem służb mundurowych szkolił Żandarmerię Wojskową, Służby Więzienne, ochroniarzy i Policję. Wyszkolił zawodników, którzy z powodzeniem startowali w zawodach regionalnych, krajowych i pucharu świata w Karate oraz Jiu-Jitsu sportowym. Jest instruktorem sportu w Karate, Jiu-Jitsu, samoobronie i posiada stosowne uprawnienia nadane przez instytucje państwowe do tego upoważnione.

Wpis biograficzny pochodzi ze strony fb