Poszukiwanie defibrylatorów nadal w cenie

Na Nowy Rok rozpoczynamy naszą nową zabawę, w której wszystkich uczestników po prostu nagrodzimy. Jak? To jeszcze nie sprecyzowane… ale najprawdopodobniej zaprosimy Was na szkolenie z pierwszej pomocy bez jakichkolwiek opłat!

Oczywiście, jak nieco uspokoi się z pandemią. Zdrowie i życie są nadal i będą zawsze najważniejsze. Zatem poszukujemy defibrylatory! O zabawie nieco więcej już między świętami a nadchodzącym sylwestrem.

Tak, rzeczywiście poszukiwanie defibrylatorów nadal w cenie. Jeżeli tylko macie taki na oku, warto zrobić zdjęcie i przesłać je do nas. Oczywiście zachęcamy do tego, by podzielić się informacją gdzie ten defibrylator się znajduje.

W sklepach z aplikacjami mobilnymi znajdziecie wiele różnych aplikacji, w których jest możliwość nanoszenia miejsca, w którym znajduje się defibrylator. Obligatoryjnie powinien znajdować się w miejscach, gdzie w ciągu dnia przewija się bardzo dużo osób.

Szkoła, kino, centra handlowe ale także biurowce itd. Ten, który jest obok mnie na zdjęciu, znajduje się w biurowcu znajdującym się przy ul. Gottlieba Daimlera 2 w Warszawie.

spot_img

Blog

WIĘCEJ PODOBNYCH