Pierwsze zajęcia już się odbyły. Kurs samoobrony dla kobiet przygotowany przez Urząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy prowadzą instruktorzy Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami.

W tej edycji kursu, a przypominamy, że w roku 2020 kurs odbywa się w dwóch turach i na dwóch poziomach… do połowy czerwca i w edycji jesiennej, od września do grudnia, ćwiczący mają możliwość nie tylko poznania samoobrony, ale także zaznajomienia się z tematami, które są przygotowane jako uzupełniające. Są nimi: abc kultury fizyczne, jak nie zrobić sobie krzywdy w klubie fitness, czy nauka pierwszej pomocy.

Nie niej tym głównym jest samoobrona. Zajęcia odbywają się w Przedszkolu 419 mieszczącym się przy ul. Ryżowa 17 w każdy wtorek i czwartek od 18.00 do 19.30.

Zajęcia są dla uczestników bezpłatne!

Jak widać i panowie się pojawiają

Przy okazji zapraszamy do udziału w treningach Karate. To wspaniała przygoda na wiele lat, bez względu na to, w jakim wieku zaczynamy. Bez sportu i sztucznej agresji. Za to z dużą dawką wiedzy i ćwiczenia. Zdrowy kręgosłup, pilates, zen … w jednym.