Pierwsze zajęcia dla nowej grupy

3
0
Pierwsze zajęcia dla nowej grupy, tak zupełnie jeszcze nieoficjalnie. W naszych działaniach nie ciągniemy nikogo na siłę do treningu Karate. Każdy posiada czas na zastanowienie się i wstępną próbę, czy warto z nami trenować.

Od lat stosujemy zasadę, że przynajmniej pierwszy miesiąc nowe osoby pojawiają się na zajęciach bez żadnych zobowiązań, po za oczywiście wypełnieniem deklaracji klubu.

W ten sposób mają możliwość poznania nas od różnych stron. Zazwyczaj zajęcia są prowadzone wtedy przez różne osoby, w różnym wieku i stopniu zaawansowania treningu. Oczywiście pod okiem głównych instruktorów.

Z naszej strony dbamy o to, by początkujący mogli zobaczyć i popróbować różnych zajęć. Tak, by mogli zauważyć również swoje możliwości i wyzwania stojące przed nimi, kiedy rozpoczniemy już zajęcia programowe – mówi sensei Mirosław Pawliński

Tymczasem reszta uczestników ostro powtarzała część materiału z tematu samoobrona…

3 KOMENTARZE

  1. Nowa grupa to zawsze wyzwanie. Przynajmniej dla mnie. Zawsze jestem ciekaw, jak sobie poradzą i na ile temat Karate ich zainteresuje. Zwłaszcza, że w tej grupie są i dzieci (młodzież) i rodzice.

Comments are closed.