Opanowanie podstaw

Trening w warszawskim klubie

Opanowanie podstaw jest niezwykle ważne. Tak naprawdę, to właśnie podstawy pomagają nam w późniejszym czasie ćwiczyć z dokładnością. To znaczy świadomym wykonaniu wszystkiego, co dotyczy doskonalenia się. Być może brzmi to dość enigmatycznie, ale dokładnie tak jest.

Patronat

Zazwyczaj to właśnie poczatkujący karateka mają chęć poznania dużej partii materiału jak najszybciej. Niestety tak się nie da. Moglibyśmy to porównać do narodzin człowieka. Nie da się urodzić od razu dorosłym. W treningu Karate tak samo potrzebne jest doświadczenie i swojego rodzaju dojrzałość na każdym kroku.

Stąd nauka podzielona jest na etapy. Przejście z jednego do drugiego jest związane z zaprezentowaniem wyznaczonej komisji określonego materiału, w określony sposób. Stąd nie należy się spieszyć, ale również nie można odłożyć czegoś na później. Zrównoważony rozwój, to trudne zadanie, ale właśnie takich tematów możesz spodziewać się podczas naszych treningów. Tematów, które poruszamy podczas licznych rozmów.

Trening Karate, to także obszar „komunikacji”.

Czytaj także: Co warto wiedzieć rozpoczynając trening?

Poznawanie siebie… to pierwszy etap. Zrozumienie czym Karate nie jest… jest trochę łatwiej niż odwrotnie. To na co czekasz??? Dołącz do nas! Klub w Warszawie i klub w Płońsku.