O krok do przodu

O krok do przodu są wszyscy, którzy byli obecni na wcześniejszych zajęciach, które poprowadził sensei Zbigniew Kociński 2 dan. Tym razem grupa z sensei Mirosławem Pawlińskim 2 dan po krótkiej rozgrzewce natychmiast rozpoczęła dalsze ćwiczenie podobnego materiału, który był na wcześniejszym treningu.

Patronat

Inne spojrzenie, inne uwagi, inne podpowiedzi i wreszcie rytm zajęć przyniósł bardzo ciekawe efekty. W tym czasie osoby początkujące (a te już się powoli pojawiają na zajęciach) pod okiem gakusei Jana Leszczyńskiego poznawały materiał na pierwszy stopień w Karate-dō Tsunami, tj. 10 kyū. Oczywiście podstawy, postawy itd.

Trening zakończył się całą grupą ćwiczeń wytrzymałościowo-kondycyjnych i po ceremoniach znalazło się kilka minut na to, by nasz kolega Robert Leki opowiedział krótko o swojej pasji, jaką po za Karate jest bieganie. To było 15 minut niezwykłej opowieści. Pasja i charakter. A nie jest to jedyna pasja, w której Robert się realizuje.

Na zakończenie brawa i zapewne dużo super bardzo pozytywnego materiału do przemyślenia dla słuchaczy.

Czytaj także: Co warto wiedzieć rozpoczynając trening?

Poznawanie siebie… to pierwszy etap. Zrozumienie czym Karate nie jest… jest trochę łatwiej niż odwrotnie. To na co czekasz??? Dołącz do nas! Klub w Warszawie i klub w Płońsku.