15.7 C
Warszawa
piątek, 24 maja, 2024.

Misja

spot_img

Realizujemy i promujemy programy rozwoju dzieci, młodzieży i osób dorosłych w oparciu o szeroko rozumiany ruch fizyczny, który jest podstawą zdrowia. Dbamy o podnoszenie standardów i jakości życia, w tym świadomości potrzeby dbania o zdrowie już od najmłodszych lat.

spot_img

Ruch fizyczny jest wspaniałą profilaktyką przed wszelkimi uzależnieniami: tytoń, narkotyki, alkohol oraz wspaniałą formą przeciwdziałania agresji i przemocy. Proponujemy sprawdzone rozwiązania, oparte o wieloletnie doświadczenia naszych ekspertów.

Wierzymy, że świadomi obywatele będą odpowiedzialnie włączać się aktywnie w podobne działania, we własnych lokalnych społecznościach – mówi sensei Mirosław Pawliński 2 dan, prezes Związku Sportowego.  

Działania | Wierzymy głęboko w sens działań systematycznych i długofalowych. Takich, które pomogą nam dokonać zmiany społecznej w postrzeganiu ogromnego znaczenia i uniwersalności treningu Karate-dō. Realizujemy projekty i programy opracowane przez naszych ekspertów.

Współpracujemy z organizacjami rządowymi i pozarządowymi, szkołami wszystkich szczebli, przedszkolami, rozwijamy wolontariat, angażujemy się w rozwój i realizację strategii społecznej odpowiedzialności także tworzonego przez nas Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®.

Od 18 lat współpracujemy z Uczelnią Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie, dbając o poziom szkolenia naszych kadr (instruktorów i trenerów) oraz Akademią Integracji Sensorycznej.

To dla nas prawdziwy zaszczyt i przyjemność móc uczestniczyć w nowoczesnym procesie szkoleniowym kadr polskiego sportu.

spot_img

edukacja

Ważne

Niejednokrotnie zdarza się, że nieautoryzowane kluby lub instruktorzy powołują się na współpracę ze Związkiem Sportowym Polska Federacja Karate-dō Tsunami® lub realizację jednego z autorskich projektów: Inwestujemy w młodzież, Stop agresji i przemocy, Naucz się bronić, DŌJŌ, Biegamy, Karate-dō łączy pokolenia oraz Uczymy ratować. Autoryzację instruktora, klubu lub realizowanego projektu można sprawdzić przesyłając zapytanie do biura Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami® na ten adres.