Małe społeczności. Dbajmy o siebie

  Trening w warszawskim klubie

  Treningi nadal zawieszone… Kochani, to wyjątkowa sytuacja, z którą przyszło nam wszystkim się zmierzyć. Mamy nadzieję, że bardzo dokładnie realizujecie wszystko to, co służy zachowaniu zdrowia i życia. Tylko to liczy się dzisiaj.

  Drodzy klubowicze, zwracamy się do Was również z apelem o tym, byście pamiętali o swoich klubach. Pomimo tego, że zajęcia się nie odbywają i czas przerwy został przedłużony do 14. kwietnia, to mimo wszystko kluby sportowe nadal istnieją. One są dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu i wspólnej pracy dla dobra swojego i najbliższych.

  Baza sportowa nadal istnieje i ludzie, dzięki którym zdobywaliście swoje umiejętności i wiedzę, również istnieją realnie. Razem tworzymy małe społeczności, o które dzisiaj, w tak trudnej sytuacji warto również pamiętać. Czas pokaże, na ile sport przetrzyma wyzwanie przed jakim wszyscy stoimy.

  W Karate-dō Tsunami zawsze podkreślamy trzy najważniejsze tematy:

  • samodoskonalenie się,
  • samodyscyplinę
  • świadomość

  Na doskonalenie w Karate-dō, możemy poświęcić zawsze tyle czasu ile posiadamy. Doskonalenie się nie wymaga przestrzeni i hal sportowych oraz spotykania się w grupie. Wystarczy miejsce dookoła nas. Materiał, jaki udało nam się poznać, teraz możemy po prostu opanować. Czas poświęcony na ćwiczenie jest także dbaniem o swoje zdrowie. Do czego Was bardzo zachęcamy.

  Zarząd Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami