Licencje i opłaty

Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami zgodnie z podjętą Uchwałą wprowadził następujące opłaty dla wszystkich członków, ze zmianą odnoszącą się do adresu publikacji na adres WWW

Deklarację przystąpienia do Związku Sportowego można znaleźć TUTAJ! Wszystkie dokumenty uzupełniające są wymienione na dole deklaracji.

Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami jest organizacją non-profit, która nie prowadzi działalności gospodarczej. Wszystkie opłaty dotyczą prowadzenia odpowiedniej dokumentacji.

  • 250 PLN = wpisowe do Związku Sportowego (opłata jednorazowa)
  • 500 PLN = składka członkowska (raz w roku pomiędzy 1 stycznia a 31 marca)

Licencje
(odnawiane raz w roku dla poszczególnych grup)

  • trener
  • instruktor
  • asystent

UWAGA: Niejednokrotnie zdarza się, że nieautoryzowane kluby lub instruktorzy powołują się na współpracę ze Związkiem Sportowym Polska Federacja Karate-dō Tsunami lub realizację jednego z autorskich projektów: Inwestujemy w młodzież, Stop agresji i przemocy, Naucz się bronić, Dōjō, Biegamy, Karate-dō łączy pokolenia oraz Uczymy ratować.

Autoryzację instruktora, klubu lub realizowanego projektu można sprawdzić przesyłając zapytanie do biura Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami na ten adres.

Gold Sponsor

Współpraca

Patronat

Współpraca