Kurs samoobrony w edycji Wiosna 2019 ukończony. Co nie znaczy, że już więcej kursów nie będzie. Ten był po prostu wyjątkowy. Panie, które brały udział angażowały się wyjątkowo w każde ćwiczenie. Te, które były już po raz kolejny pokazały, jak wyglądają umiejętności, kiedy są regularnie powtarzane wszystkie ćwiczenia.

- współpraca -

Kurs został zorganizowany przez Urząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, któremu serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłu na aktywizację Pań w Dzielnicy. Kurs prowadzili instruktorzy „samoobrony” Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami według ułożonego autorskiego programu „Naucz się bronić”.

Podczas kursu uczestniczki były również zaproszone i co najważniejsze – wzięły udział – w kursie udzielania pierwszej pomocy. Niby nic, ale ponad 5 godzin treningu w ratowaniu życia to niezły wysiłek… i to z jaką energią!

Uczestnicy kursu samoobrony

Mamy nadzieję, że kolejna edycja kursu przyciągnie jeszcze więcej Pań – mówi instruktor Mirosław Pawliński. – Dziękujemy Wam za energię i  zaangażowanie i do zobaczenia
już za kilkanaście tygodni.