IV edycja DŌJŌ

  IV edycja DŌJŌ zbliża się wielkimi krokami. Przypominamy, że zgłoszenia do Związku Sportowego na udział w tej edycji zgłosiły dwa kluby: UKS Karate-dō Płońsk i UKS Karate-dō Warszawa.

  Oba klubu zgłosiły, że mają jedynie kilka osób spełniających wymagania w całości. W najbliższą sobotę (3 lutego) Zarząd Związku podejmie decyzję dotyczącą tej edycji. Nie będzie ona odwołana. Ta edycja, dokładnie jak poprzednie, jest częścią całego projektu Karate-dō Tsunami.

  Ogród w stylu zen. Minimalizm zachowany w całości

  Przypominamy:

  Dōjō 2018 to już czwarta edycja, w której Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami zaprasza wyróżniających się karateka do Dōjō Stara Wieś na wyjątkowe szkolenie trwające dwa dni – a w edycji 2018 aż 3 dni. To połączenie kultury Japonii, Zen i Karate-dō.

  To także integracja i możliwość przebywania w miejscu, które jest niezwykłym miejscem na mapie Europy. Koszty tego szkolenia pokrywa w 100% Związek. Jednak otrzymanie zaproszenia wiąże się ze zrealizowaniem kwalifikacji, do których zaliczane są między innymi następujące tematy:

  • Średnia ocen w szkole / referencje od nauczyciela (wychowawcy) – dla uczniów
  • Obecność na treningach / min. 95%
  • Posiadany stopień szkoleniowy minimum 8 kyū
  • Postępy szkoleniowe / Karate-dō / Pierwsza pomoc
  • Zaangażowanie w działalność klubu / aktywność w propagowaniu Karate
  • Postawa / osobowość reprezentowana w stosunku do innych osób
  • Uregulowane składki członkowskie

  Kwalifikacje to zdobycie ilości punktów, w określonym czasie. Kwalifikacje ruszyły z dniem 1 października 2017 r. Ilość miejsc jest ograniczona. Ważne: Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami nie zabiera na to szkolenie osób, które chciałyby wziąć w nim udział pokrywając samodzielnie koszty. O więcej szczegółów warto pytać instruktorów Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami. Dōjō Stara Wieś jest projektem obejmującym zarówno młodzież i osoby dorosłe. Uwaga! Kwalifikacje dla instruktorów także istnieją. O szczegóły warto pytać!