Egzamin Natalii Leki

  Natalia i Maja

  Egzamin Natalii Leki na stopień 9 kyū odbył się 16 października. Nie był to egzamin całościowy, bo Natalia zgodnie z przepisami Związku Sportowego, wybrała tylko część materiału do prezentacji.

  Natalia od ponad dwóch lat jest uczestniczką zajęć prowadzonych przez Uczniowski Klub Sportowy Karate-dō z Warszawy. Trzeba przyznać, iż pomimo swojego wieku świetnie sobie radzi. Jej początki były jednak dość ciekawe, bo na treningu pojawiła się razem z tatą Robertem i… tak już zostało do dzisiaj.

  Zresztą o Robercie i jego pasjach pisaliśmy kilka postów wcześniej. Mamy nadzieję, że oboje będą trenować jeszcze długo… z nami.

  Trwa egzamin…

  Oboje są regularnie na zajęciach, starając się nie gonić za stopniami, a przede wszystkim dobrze opanować daną partię. W komisji egzaminacyjne dla Natalii zasiedli gakusei Olaf oraz deshi Jerzy i deshi Piotr. Czekamy na resztę prezentacji. Gratulacje!

  Nauka i jeszcze raz nauka. Wiedza to podstawa. Edukacja w Karate… Poznawanie siebie… to pierwszy etap. Zrozumienie czym Karate nie jest… jest trochę łatwiej niż odwrotnie. To na co czekasz??? Dołącz do nas! Klub w Warszawie i klub w Płońsku.