Egzamin Marka na 7 kyū

Marek Gryszka podczas egzaminu

Egzamin Marka na 7 kyū odbył się na zakończenie piątkowych zajęć w UKS Karate-dō Warszawa. Marek Gryszka tym samym oficjalnie zakończył „Lato z Karate”, bo przypominamy, że nie zdążyliśmy zrealizować egzaminu wtedy (lipiec 2017) przekładając go za zgodą Zarządu Związku na drugi termin.

- współpraca -

Jednocześnie Marek zobowiązał się do jak najszybszego zrealizowania tego egzaminu. A w życiu, jak w życiu. Czas się trochę … rozciągnął … i całość trwała aż do minionego piątku. Nie mniej, egzamin został bardzo dobrze przygotowany. Partnerem Marka była Marta Grzegorzewska (6 ky ). W komisji zasiedli sensei Mirosław Pawliński, gakusei Jan Leszczyński i deshi Piotr Michalczyk.

Wszystko zgodnie z zasadami

Egzaminy teoretyczne zostały przez Marka zaliczone jeszcze w lato, stąd egzamin był tylko i wyłącznie poświęcony części technicznej. Marek podczas egzaminu prezentował kata szkoły Shōtōkan – Heian Nidan. Na zakończenie były brawa i prezent od sensei Mirosława Pawlińskiego. O samym Marku więcej będziecie mogli przeczytać w czasopiśmie SHODAN.

Drobny prezent dla Marka za jego wysiłek, pasję i zaangażowanie

Marku gratulacje! A my czekamy na podobny egzamin mamy Marka.