Dyplom dla Oliwii

  Dyplom wręczył Oliwii sensei Zbigniew Kociński

  Dyplom dla Oliwii… choć czasu minęło bardzo dużo, można byłoby pomyśleć, że ktoś zapomniał. Nic z tych rzeczy. Co się odwlecze, to… jak to w przysłowiu. Oliwia wzięła udział w wyjeździe do Starej Wsi w ramach projektu DŌJŌ, którego autorami są instruktorzy Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami.

  - współpraca -

  Oliwia uczęszcza na zajęcia do Uczniowskiego Klubu Sportowego Karate-dō w Płońsku. Jej aktualny stopień to 9 kyū. Gratulujemy wysiłku i zdobycia punktów na wyjazd do Starej Wsi. To wyjątkowy projekt, który promuje zaangażowanie ćwiczących nie tylko w obszarze nauki, uczestniczenia w życiu klubu, osiąganych wyników w szkole, ale także promujący najważniejsze zasady związane z treningiem Karate-dō.

  Wyjazdy do Starej Wsi w ramach projektu DŌJŌ są w całości finansowane przez Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami. O zasadach możecie przeczytać TUTAJ. Raz na pięć lat, wyjazd jest zorganizowany jako otwarty, by Ci, którzy z jakiegoś powodu nie mieli okazji uczestniczyć z nami w takim szkoleniu, mogli przekonać się o jego wartości.

  Oliwia, jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. I oczywiście zapraszamy do większych starań wszystkich uczestników zajęć! Warto z nami pojechać do Starej Wsi!!!