Czas na Master Class

Czas na Master Class… Zarząd Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami informuje o wprowadzeniu od września szkolenia w cyklu miesięcznym, oznaczonego jako MASTER CLASS (Szkoła Mistrzów). Szkolenia te będą odbywały się raz w miesiącu, najczęściej w soboty w godzinach 9:30 – 17:30.

Patronat

MASTER CLASS tematycznie będzie poruszało zagadnienia, na które podczas zajęć szkoleniowych w klubie brakuje czasu by dokładniej omówić lub co ważniejsze, przećwiczyć. Głównym celem nadchodzących szkoleń jest podniesienie umiejętności i świadomości studentów zajmujących się zagadnieniem Karate-dō.

Wiemy dokładnie, jak ważna jest edukacja ćwiczących. Nasze wszelkie działania są ukierunkowane na pobudzenie każdego studenta do świadomego doskonalenia się, nie tylko w samym obszarze Karate, ale także Zen. Zgodnie z filozofią Kongo-zen – mówi sensei Mirosław Pawliński 2 dan, prezes Związku Sportowego.

Kalendarz na najbliższe szkolenia przedstawia się następująco: 28.09, 26.10, 16.11, 07.12. Miejsce szkolenia odbywać się będzie w Warszawie, Dzielnicy Włochy.

Zarząd Związku przypomina również, że udział w tych szkoleniach jest już obowiązkowy dla wszystkich stopni od 7 kyū w górę. Dodatkowo każdy udział będzie punktowany i brany pod uwagę w kwalifikacjach realizowanych z projektu DŌJŌ – edycja 2020.

Tym samym Zarząd Związku przypomina, że od stycznia 2020 roku szkolenia takie będą odbywały się w różnych klubach Związku (miastach). Więcej szczegółów na ten temat można uzyskać bezpośrednio u swoich instruktorów.