Budowanie nawyków ruchowych jest bardzo trudne, chociażby dlatego, że najczęściej ćwiczący starają się nauczyć zbyt szybko i przez to bardzo niedokładnie. Oczywiście chodzi o materiał szkoleniowy.

Od lat sensei Mirosław Pawliński 2 dan przypomina, że nikt nie urodził się od razu dorosłym. By opanować materiał – nie tylko techniczny – potrzeba odpowiedniego zbioru doświadczeń. A ten można zebrać jedynie poświęcając coś, co jest dla nas najcenniejsze… czas.

Stąd nawyk ruchowy budujemy latami, a nie w ciągu 1 minuty. Prawda jest, ze niektórym nauka zajmie mniej czasu niż innym, ale to tylko dlatego, że różnimy się między sobą. Indywidualne cechy psycho-motoryczne pozwlają nam na samodoskonalenie się. Świadome. O ile wiemy, co to jest…

Współpraca pokoleniowa… doskonalenie się

Ale o tym i więcej podczas zajęć. Sensei Mirosław Pawliński 2 dan prowadzi zajęcia w UKS Karate-do w Warszawie od blisko 16 lat.

Nauka i jeszcze raz nauka. Wiedza to podstawa. Edukacja w Karate… Poznawanie siebie… to pierwszy etap. Zrozumienie czym Karate nie jest… jest trochę łatwiej niż odwrotnie. To na co czekasz??? Dołącz do nas! Klub w Warszawie i klub w Płońsku.

Wiedzieć dlaczego i jak?