Bieg Policz się z cukrzycą 2018 w Warszawie. Brałeś udział?

Od lewej; Mirek i Renia, Paulina, Karolina i Gonzales

Bieg Policz się z cukrzycą 2018 w Warszawie to jedna z części tegorocznej edycji WOŚP. To dla nas ogromny zaszczyt i przyjemność brać udział w takiej imprezie po raz kolejny… i przekazać nasze skromne zaangażowanie i środki na cel, który jest absolutnie najważniejszy.

- współpraca -
Od lewej: Mirosław Pawliński i Paulina Będkowska… jej pierwsze 5 km!

12. Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy” odbył się 14 stycznia 2018 w Warszawie. Jak co roku kilka tysięcy uczestników (6000) przebiegło 5 km ulicami centrum Warszawy. Za pieniądze uzyskane z pakietów startowych zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą oraz materiały do nauki pierwszej pomocy! Braliście udział w tym wydarzeniu?

My tak! W tej edycji biegli razem Paulina i Mirosław przy wspaniałym dopingu Reni, Karoliny i Gonzalesa. Nasz Związek Sportowy prowadzi stałe szkolenia z Pierwszej Pomocy. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi aktywnościami napisz do nas na e-mail!… lub subskrybuj nasz Biuletyn!

Większa relacja, z naszymi zdjęciami!

I jeszcze jedno. Nasz ulubieniec. To zdjęcie jest chyba jednym z najważniejszych i najprzyjemniejszych. Spotkaliśmy się z naszym przyjacielem po raz kolejny. Tunia biegła i tym razem… zajrzyj tutaj i polub obowiązkowo!

Tunia… fanatyk biegania dla zdrowia!