11 listopada w Płońsku

[mks_dropcap style=”letter” size=”52″ bg_color=”#ffffff” txt_color=”#000000″]O[/mks_dropcap]d lat – 11 listopada odbywają się biegi uliczne. Święto, podczas którego wiele osób pamięta także o swoim zdrowiu. Nie inaczej jest w Płońsku. W tegorocznej edycji w bieganiu wzięli udział członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego Karate-dō z Płońska.

- współpraca -

Już sam udział jest wydarzeniem. Chęci, wytrwałość i uczczenie święta. Bieganie pomaga zachować aparat ruchu w dobrej kondycji. Zwłaszcza, że bieganie jest najprostszą formą ruchu. Kochani, zapraszamy do udziału w biegach w przyszłym roku.

14 stycznia można biegać z WOŚP. W kolejnych miesiącach, już po raz III nasi członkowie Związku Sportowego wezmą udział w zdobywaniu Korony Polskich Półmaratonów. Kalendarz biegów będzie opublikowany wkrótce.

Obok prezentujemy zrzut z ekranu telefonu sensei Mirosława Pawlińskiego. Ilość kilometrów w tym roku (od stycznia), jaką pokonał … truchtając. Swoją drogą, dał się namówić i tak wyszło…Druga Korona zaliczona :–)).

 

Zdjęcia: WWW